LSV 1

Zondag · Veld Algemeen/Zondag

Nog geen teamfoto van seizoen 2026 – 2027

Staat het elftal dit seizoen al een keer met z'n allen op de foto? Stuur hem in — dan komt hij hier te staan, en volgend seizoen in het clubarchief. voetbalmanager@lsv-lonneker.nl

Competitie

Stand

Stand van 0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)
#TeamGSWGVDSPtn
1Luctor Et Emergo 1430189
2KOSC 1430179
3Rood Zwart 1421157
4Delden 1421137
5Borne 1421117
6Sportclub Overdinkel 1320126
7DTC '07 14202-36
8BSC Unisson 13111-24
9La Première 14112-14
10SV De Lutte 14112-24
11Hector 13102-23
12LSV 1 — ons team3102-43
13TVO 14004-120

Programma

  • zondag 25 oktober
    14:00

    Uitwedstrijd: TVO 1 — LSV 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 1 november
    14:00

    Thuiswedstrijd: LSV 1 — Delden 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 8 november
    14:00

    Uitwedstrijd: Rood Zwart 1 — LSV 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 15 november
    14:00

    Thuiswedstrijd: LSV 1 — Borne 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 22 november
    14:00

    Uitwedstrijd: SV De Lutte 1 — LSV 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 29 november
    14:00

    Thuiswedstrijd: LSV 1 — KOSC 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 6 december
    14:00

    Thuiswedstrijd: LSV 1 — BSC Unisson 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 13 december
    14:00

    Uitwedstrijd: Sportclub Overdinkel 1 — LSV 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 31 januari
    14:00

    Thuiswedstrijd: LSV 1 — Luctor Et Emergo 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 14 februari
    14:00

    Uitwedstrijd: Hector 1 — LSV 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 28 februari
    14:00

    Uitwedstrijd: DTC '07 1 — LSV 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 7 maart
    14:00

    Thuiswedstrijd: LSV 1 — La Première 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 14 maart
    14:00

    Uitwedstrijd: Delden 1 — LSV 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 21 maart
    14:00

    Thuiswedstrijd: LSV 1 — TVO 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

  • zondag 4 april
    14:00

    Uitwedstrijd: Borne 1 — LSV 1

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat) · 4e klasse

Uitslagen

  • zondag 11 oktober

    LSV 1 — DTC '07 1 2 - 0

    0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

    Uitgespeeld

Beker

Stand

Stand van Mannen KNVB beker Amateurs poulefase
#TeamGSWGVDSPtn
1Vogido 1330099
2Rietmolen 1320136
3Phenix 13012-51
4LSV 1 — ons team3012-71

Selectie

Spelers

  • Siebe Bok

  • Pim Bombeld

  • Mike Budde

  • Yannick Dam

  • Ruben Everink

  • Thijs Grave

  • Hidde Jagt

  • Thijm Kamphuis

  • Mikey Korte

  • Job van Manen

  • Gijs van Manen

  • Damion Rosink

  • Cas Spijker

  • Joost van Steden

  • Daan Temmink

  • Ramon van de Wetering

  • Lucas Wolters

Staf

  • Laurens Bombeld

    Teammanager

  • Lennard Heghuis

    Assistent-trainer/coach

  • Johan Kleisman

    Teammanager

Eén teamlid staat hier niet bij; leden bepalen zelf of hun naam op de site verschijnt.